Bayersystem

kasetki metalowe

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą na kasetki metalowe. Produkowane przez nas produkty przeznaczone są do przechowywania niewysokich kwot pieniężnych, czy dokumentów. Kasetki metalowe doskonale sprawdzą się też do tymczasowego przechowywania wartościowych rzeczy podczas ich transportu.

Nasze produkty z pewnością znajdą zastosowanie w małych przedsiębiorstwach, sklepach, a także w tradycyjnych gospodarstwach domowych, gdzie bezpieczeństwo wartościowych przedmiotów powinno być priorytetem.
Sprzedawane kasetki metalowe wyprodukowane zostały z wysokiej jakości stali, pokryte zostały lakierem, wyposażone zostały we wkład umożliwiający przechowywanie bilonu oraz standardowo w zamek cylindryczny. Dodatkowo wykonane w pokrywie przetłoczenie umożliwia postawienie jednej kasetki na drugą. Do zakupionego produktu dołączamy dwa klucze oraz udzielamy 24 miesięcznej gwarancji.Kasetki metalowe - typ BS-B1

kasetki metalowe
Kaetka metalowa BS-B1 Kasetka metalowa BS-B1 otwarta

Kasetki metalowe przeznaczone do przechowywania pieniędzy oraz różnego rodzaju wartości, wykonana ze stali, pokryta lakierem, wyposażona w wkład z przegródkami na bilon, zamek cylindryczny, dwa klucze w komplecie, przetłoczenie w pokrywie pod chowany metalowy uchwyt niklowany (umożliwia postawienie kasetki jednej na drugą)

  • wymiary zew.: 200 x 160 x 90,
  • waga 1,9 kg
 

Kasetki metalowe - typ BS-B2

kasetki metalowe
Kasetka metalowa BS-B2 Kasetka metalowa BS-B2 otwarta

Kasetki metalowe przeznaczone do przechowywania pieniędzy oraz różnego rodzaju wartości, wykonana ze stali, pokryta lakierem., wyposażona w wkład z przegródkami na bilon i banknoty, zamek cylindryczny, dwa klucze w komplecie, przetłoczenie w pokrywie pod chowany metalowy uchwyt niklowany (umożliwia postawienie kasetki jednej na drugą)

  • wymiary zew.: 300 x 240 x 90,
  • waga 2,2 kg
 


ul. Deszczowa 63
85-467 Bydgoszcz
tel. +48 52 320 73 15
tel. +48 52 360 97 25
kom. +48 572 706 812
salon@bayersystem.com


52-227 Wrocław
ul. Kleczkowska 19
tel./fax +48 71 329 08 13
wroclaw@bayersystem.com

Przejdź do sklepu Bayersystem

Jesteśmy pewni swojej jakości. Jeśli nasz produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, gwarantujemy prawo zwrotu
w ciągu 10 dni zgodnie z obowiązującym prawem.

Więcej na ten temat
w Warunkach Handlowych

Formularz zamówienia

Katalog produktów 2010

Instrukcja użytkowania drabin

 Certyfikat wiarygodności

Instrukcja obsługi sejfu

Sprawdź wyprzedaż
projektowanie stron aps